Video

Ledioni 'sposton' Arbanën! Banori më i fortë është....

Për më shumë shihni videon.

Edon Kuqi
Ledioni 'sposton' Arbanën! Banori më i fortë
Foto ilustruese

TIRANË- Big Brother Vip Albania ia ka dalë që dhe këtë vit të ‘’rrëmbejë’’ vëmendjen e shqiptarëve me situatat e shkaktuara brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Formati nisi me debate të mëdha që nga emri i moderatorit, ku Ledion Liço “spostoi” Arbana Osmanin në skenë, por siç shihet dhe në përgjigjet e qytetarëve për ZËRI-n, Ledioni ia ka dalë që të fitojë terren dhe në publik. Ndërkohë që në këtë fazë të lojës, mbetet ende e paqartë se cili është lojtari më i fortë, por qytetarët e Tiranës e kanë një përgjigje. Për më shumë shihni videon./ZËRI

Poll

MOS HUMB