Politikë

FOTOLAJM/ Gjykata i dha vulën Berishës, demokratët dalin me dy gishta lart

Vetëm Gazment Bardhi "shkëputet" shpejt nga grupi dhe shkruan mesazhe në telefonin e tij. Me siguri është duke njoftuar të tjerët për vendimin që sapo u mor nga Apeli i Tiranës. 

k.m.
FOTOLAJM/ Gjykata i dha vulën Berishës, demokratët dalin me dy
Pamje nga Gjykata

TIRANË- Gjykata e Apelit ka vendosur që të drejtën për të mbajtur vulën e Partisë Demokratike e ka...Sali Berisha. Vendimi është pritur me duartrokitje në sallën ku të dyja palët ishin mbledhur për të dëgjuar vendimin. Por edhe kur kanë dalë, deputetët e "Rithemelimit" nuk e kanë frenuar entuziasmin e tyre, pasi kanë dalë të gjithë me dy gishtat lart. Vetëm Gazment Bardhi "shkëputet" shpejt nga grupi dhe shkruan mesazhe në telefonin e tij. Me siguri është duke njoftuar të tjerët për vendimin që sapo u mor nga Apeli i Tiranës. 

FOTOT NGA GJYKATA: 

FOTOLAJM/ Gjykata i dha vulën Berishës, demokratët dalin me dy

FOTOLAJM/ Gjykata i dha vulën Berishës, demokratët dalin me dy

FOTOLAJM/ Gjykata i dha vulën Berishës, demokratët dalin me dy

FOTOLAJM/ Gjykata i dha vulën Berishës, demokratët dalin me dy

FOTOLAJM/ Gjykata i dha vulën Berishës, demokratët dalin me dy

FOTOLAJM/ Gjykata i dha vulën Berishës, demokratët dalin me dy

Poll

MOS HUMB