Qytetërim

"Ajo tha PO"! Ish-partneri i Adriana Matoshit i jep fund beqarisë

Futbollisti afrikano-belg, Keith Groeneveld duket se ka gjetur dashurinë e re.

f.t
"Ajo tha PO"! Ish-partneri i Adriana Matoshit i jep fund beqarisë
Keith Groeneveld, partnerja e tij dhe Adriana Matoshi

KOSOVË-Ish-partneri i aktores dhe deputetes së Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshit i ka dhënë fund beqarisë. Futbollisti afrikano-belg, Keith Groeneveld duket se ka gjetur dashurinë e re. Vetë futbollisti me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka njoftuar se ka propozuar partneres së tij të re.

“Ajo tha PO”,-ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Keith Owen Groeneveld (@keithgroeneveld)

Keith dhe Adriana u ndanë për shkak të diferencës së madhe në moshë, pasi aktorja nga Gjilani ishte 20 vjet më e vjetër.  Dyshja, të cilët janë ndarë rreth dy vjet më parë, ishin shumë të komentuar përgjatë lidhjes që zgjati për më shumë se një vit. /ZËRI

Poll

MOS HUMB