Video

Meta nis ditën me palestër: Vrullshëm që në mëngjes!

Në rrjetin e tij social, kreu i PL-së, Ilir Meta ka publikuar videon nga palestra, të cilën e ka shoqëruar gjithashtu edhe me një mbishkrim motivues për të gjithë ndjekësit e tij. 

k.m.
Meta nis ditën me palestër: Vrullshëm që në
Ilir Meta

TIRANË- Dita e mirë duket që në mëngjes, kështu edhe kreu i Partisë së Lirisë ka vendosur që ta nisë me energji. Ndaj edhe ka publikuar një video teksa ushtrohet në palestër. Në rrjetin e tij social, kreu i PL-së, Ilir Meta ka publikuar videon nga palestra, të cilën e ka shoqëruar gjithashtu edhe me një mbishkrim motivues për të gjithë ndjekësit e tij. 

"Kur dita nis vrullshëm në mëngjes!,"-shkruan Meta, ndërsa ngre peshat në video. 


Së fundmi, si ai, edhe bashkëshortja e tij, Monika Kryemadhi i janë dedikuar një jete të shëndetshme, duke postuar shpesh nga palestra dhe nga shëtitjet në natyrë./ZËRI

Poll

MOS HUMB