Video

Imazhi tronditës i Bidenit

Gjatë një eventi në Shtëpinë e Bardhë, të gjithë kërcejnë përveç Biden, i cili rri i ngrirë si statujë.

k.m.
Imazhi tronditës i Bidenit
Joe Biden

SHBA- Shqetësimi po intensifikohet dhe thashethemet për gjendjen jo të mirë shëndetësore të presidentit amerikan Joe Biden po shtohen. Pamjet e reja që panë dritën e ditës të hënënshkaktuan tronditje. Gjatë një eventi në Shtëpinë e Bardhë, të gjithë kërcejnë përveç Biden, i cili rri i ngrirë si statujë.

Shikoni videon dhe do të kuptoni pse po flasim:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ZËRI (@zeri.albania)

Poll

MOS HUMB