Politikë

Deputetët 'zbulojnë hallin' e Ilir Metës

Ndiqni përgjigjet e tyre.

Edon Kuqi
Deputetët 'zbulojnë hallin' e Ilir Metës
Deputetët

TIRANË- Deklaratat e fundit të kreut të Partisë së Lirisë së Ilir Meta, kundër Prokurorisë së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK, por dhe kundër atyre që ai quan “tradhëtarë” brenda partisë kanë ngjallur diskutime në opinionin publik. Prandaj ZËRI këtë të enjte ishte në Kuvendin e Shqipërisë, për të pyetur ligjvënësit shqiptarë, disa prej të cilëve, dikur e kanë pasur ose aleat, ose koleg. Ndiqni përgjigjet e tyre./ZËRI

Poll

MOS HUMB