Qytetërim

A do ketë një ribashkim me Sarën, Ledri Vula habit me përgjigjen

Ledri nuk e ka mohuar një rikthim mes dyshes.

f.t
A do ketë një ribashkim me Sarën, Ledri Vula habit me
Ledri Vula dhe Sara Hoxha

TIRANË-Ledri Vula dhe Sara Hoxha prej disa kohësh komentohen për marrëdhënien e tyre. Çifti thuhet se është ndarë, ndonëse nuk është konfirmuar nga asnjëra palë. Gjithsesi në një intervistë të dhënë së fundmi reperi ka zbuluar më shumë. I pyetur në MCN TV, për një ribashkim me ish-partneren Ledri nuk e ka mohuar një rikthim mes dyshes.

“Po, me 100 probleme jam rikthyer”, ka qenë përgjigja e prerë e artistit të njohur.

Kujtojmë se Sara ka qenë së fundmi e ftuar në një emision, ku është pyetur për ndarjen me reperin, por edhe kjo e fundit ka lënë peng çdo gjë, duke treguar se ka edhe mundësi ribashkimi në të ardhmen./ZËRI

 

Poll

MOS HUMB