Qytetërim

Trondit gazetari: Dani Alvez ka vrarë veten në burg

Gazetari lajmin e ka shpërndarë në rrjetin e sociale “X”, por ende nuk ka një deklaratë zyrtare nga autoritetet.

E.K
Trondit gazetari: Dani Alvez ka vrarë veten në burg
Dani Alvez

BRAZIL- Bota e futbollit dhe jo vetëm është tronditur pas një deklarate të fortë të bërë nga gazetari Brazilian Paulo Albuquerque, I cili raporton se ish-futbollisti Dani Alves ka vrarë veten në burg. Gazetari lajmin e ka shpërndarë në rrjetin e sociale “X”, por ende nuk ka një deklaratë zyrtare nga autoritetet.

Trondit gazetari: Dani Alvez ka vrarë veten në burg
Postimi

Më 2 gusht 2023, futbollisti brazilian Dani Alves u shpall fajtor dhe u dënua me katër vjet e gjysmë burg për sulm seksual ndaj një gruaje në një klub nate të Barcelonës në vitin 2022./ZËRI

Poll

MOS HUMB