Aktualitet

Plagosja në Shkodër, autorët djegin automjetin, Policia 'blindon' zonën

28-vjeçari ndodhet jahstë rrezikut për jetën.

E.K
Plagosja në Shkodër, autorët djegin automjetin, Policia
Foto ilustruese

SHKODËR- Pas plagosjes së Gjergj Ndërshtiqajt në Grudë të Shkodrës, autorët kanë djegur makinën dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes duke humbur gjurmët. Ndërkohë Policia bën me dije se ka ngritur pika të shumta kontrolli ndërsa në zonë kanë mbërritur dhe efektivët e forcave RENEA. 28-vjeçari ndodhet jahstë rrezikut për jetën./ZËRI

Poll

MOS HUMB